ضمانت تعویض 7 روزه سفارش


تعویض یا بازگشت رایگان کالا تا 7 روز

این امکان در اختیار شما کاربران محترم قرار دارد که بعد از تحویل سفارش خود اگر به هر دلیلی کالا مورد پسند شما نبود تا 7 روز سفارش خود را به صورت رایگان تعویض کنید و یا عودت دهید . درصورت درخواست تعویض ، کالا به صورت رایگان برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد .

 

تعویض یا بازگشت رایگان به چه صورت انجام می شود

برای شهر تهران
اگر شما بعد از خرید درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید کافیست با همکاران پشتیبانی گو ویترین تماس بگیرید و درخواست تعویض یا عودت سفارش خود را اعلام کنید . بعد از ثبت درخواست شما پیک فروشگاه به محل تحویل مراجعه می کند و بدون هیچ هزینه ای کالای مورد نظر شما تعویض می شود و یا عودت داده می شود .
در صورت درخواست عودت کالا ،همکاران پشتبانی اطلاعات حساب ( شماره کارت ) را از شما خواهند گرفت و در زمان 24 ساعت وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

برای سایر شهر ها
برای سایر شهر ها نیز اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید کافیست با همکاران پشتیبانی گو ویترین تماس بگیرید و درخواست تعویض یاعودت خود را اطلاع دهید و سپس کالایی را که درخواست تعویض یا عودت آن را دارید به آدرس گو ویترین توسط پست ارسال کنید . پس از دریافت مرسوله توسط گو ویترین به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد :
اگر شما درخواست تعویض کالا را دشته باشید کالای جدید به صورت رایگان برای شما پست می شود . همچنین هزینه پستی که شما برای ارسال پرداخت کرده اید به حساب شما واریز می گردد .
اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه پست ارسالی توسط شما و هزینه کالای عودت داده شده به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد .

 

چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم
1- زمان استفاده از این سرویس  تا 7 روز بعد از تحویل کالا می باشد . اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتما تا قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید .
2- در مدت زمان 7 روز از کالا نباید استفاده شودیک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس و محصولات دیگر پلمپ می شود . این تگ مانعی برای پرو کردن لباس و امتحان کردن لباس نیست اما برای استفاده کردن از لباس می بایست این تگ را جدا کنید . لباس هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد و یا برای محصولات غیر پوشاک در صورت باز شدن پلمپ، گو ویترین آنها را به منزله استفاده شده در نظر می گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود .

اگر سوالی دارین بخش پشتیانی گو ویترین در خدمت شماست: ساعات کاری: 9 الی 13 و 14 الی 18

  • 09195763670
  • سامانه پیامکی: ----
design by npco